ONARIM & BAKIM

Servis Seçenekleri

 

Yatırımınızı korumanıza yardımcı olmak ve maksimum verimlilik elde etmenizi sağlamak üzere Marubeni tarafından tasarlanan, Komatsu tarafından onaylanmış proğramlı makine servisi sunulmaktadır.

 

Sabit Fiyat Sözleşme Seçeneği

 

Düzenli olarak komple makine muayenesi, Belirli aralıklarla Komatsu'nun onaylı standartlarına uygun kapsamlı rapor gönderimi;standart olarak KOWA(Komatsu yağ & aşınma analizi)proğramı; süresi uzatılmış garantiyi destekleyen eksiksiz dökümantasyon içerir.

 

Mümkün olan her yerde teknisyenlerimiz denetimleri, periyodik bakımları ve gerekli tamiratları günlük işlerinizi aksatmadan yürütmek için gayret göstereceklerdir.

 

Günlük bakımlar (Makinenin Kullanım Kılavuzunda belirtildiği gibi)sizin yani ürün sahibinin sorumluluğundadır.

 

Asıl anlaşmanın her yıldönümünde her iki taraf için verilen hizmetin uygunluğunu gözden geçirmek için sizinle bir toplantı düzenleriz.

 

T & B ANLAŞMASI

 

*Tamir ve Bakım anlaşması seçeneğimiz size sabit maliyetlerle makine kullanabilirliği garantisi sunar.(sahada meydana gelen hasarlar dışında)


*Bu anlaşma sizi sahada kendi mühendislerinizi bulundurma ve atölyelerinizi kurma ihtiyacından önemli oranda kurtarır-böylece azami randıman elde etmek için işinize yoğunlaşmanıza olanak sağlar.


*Marubeni Tamir ve Bakım anlaşması özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilir.