AKTİF İŞ MAKİNALARI

Bölgede Lider Olmayı Hedefliyoruz.

 

Marubeni İş Makineleri Adana yetkili servisi Aktif İş Makineleri. İsmi gibi aktif hizmet vermenin ve dürüst iş yapmanın yanı sıra kısa vadede Komatsu Makinelerinin Pazar payını arttırmak ve uzun vadede üretim ve montaj hattına girmek gibi önemli hedefler ile hizmet veriyor.

 

Marubeni İş makinelerinin yetkili servislerinden, Adana’da Hizmet veren Aktif İş makineleri Marubeni kökenli üç ortağın yönetiminde hizmet veriyor. Ömer Bilici, Kemal Develi ve Nurettin Dizidar, aralık 2001 tarihinden bu yana Marubeni yetkili servisi olarak faaliyet gösteriyor. 4 kişilik bir ekiple yola çıkan firma bugün 24 kişi, 6 araç ve Mersinde bulunan bir şube ile çalışmalarına devam ediyor.

 

Marubeni eğitimi almış olmanın kendilerine bir avantaj sağladığını söyleyen Kemal Develi; "Hepimiz Marubeni kökenli olduğumuz için Marubeni terbiyesi görmüş, Marubeni eğitimi almış kişileriz.

 

Bizi bölgede gerçekten işinin ehli, işini takip eden devamlılık sağlayan dürüst bir firma olarak nitelendirdiler. Biz daima aktif adıyla aktif  bir şekilde devam etmek ve müşteri portföyümüzü daha çok genişletmek istiyoruz. İleriki dönemler için üretim montaj hattına da girmeyi hedefliyoruz" diyor.

 

 Müşterilerinin sorunları ile ilgilenirken öncelikle ön bilgi aldıklarını söyleyen Nurettin Dizidar  “Müşteriden ön bilgiyi aldıktan sonra yedek parça ve bakım ünitelerini alıp, müşteriye gün veriyoruz. Gerekiyorsa ön tespit için biz gidiyoruz.” diyor.

 

Aktif İş Makineleri’nin hedefini ise Ömer Bilici şu şekilde aktarıyor; “Hedefimiz Komatsu makinelerinin pazar payını arttırmak ve müşterilerimize kısa sürede hizmet vermek. Bölgede güçlü olmayı, lider olmayı ve müşterilerimizle iç içe olmayı hedefliyoruz.”

Aktif İş makineleri yeni vizyonu ile müşterilere hizmete devam edecektir. Geniş atölyesi, idari ofisi ve tecrübeli teknisyenleri ile 24 saat hizmette sınır yoktur. Adana bölgesini Marubeni ile birlikte el ele yedek parçasız ve servissiz   bırakmayacaktır.

 

Çalışan personellerimiz daha önceki deneyimlerine Marubeni eğitimlerini katarak bilgilerini dahada geliştirmiş, yeni versiyonlu makinelerine hiç çekinmeden meydan okumaktalar. Hepsi kendi konumunda deneyimli, müşterilerine saygılı, işine odaklı seçilmiş kişilerden oluşmaktadır.          

 

Tabii ki firmamızın bu şekilde başarılı bir evre geçirmesinde payları büyüktür. Vizyonumuzu her geçen gün geliştiriyor, çağın teknolojisine ayak uydurup, en az maliyet ve zamanla çok iş yapmaya çalışıyoruz.