Global Dünya’da en önemli değerimiz artık ZAMAN ve AKIL oldu. Bizler yüzyıllardır bu iki değerimizi bonkörce harcadık.

Zaman ve aklın paradan değerli olduğu günümüzde sizlere yardımcı olmak ve makinenizi korumak için KOMCARE bakım programını siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunduk

Sizler zamanınızı ve fikirlerinizi işlerinize kullanırken, bizlerde aklımızı ve zamanımızı işleriniz sürekliliğini sağlamada ve makine parkınızı korumada kullanarak size para kazandıralım

Hepimiz zamanımızı ve aklımızı bildiğimiz en iyi işe harcarsak çok daha başarılı oluruz.

Saygılarımızla,

 

Stok Tutmanıza Gerek Yok

Bakımlarınız için gerekli filtre, yağ ve diğer sarf malzemeleri için stok tutmanız gerekmez, sizin yerinize stoğunuzu Marubeni tutar.

 

Satın Alma ve Muhasebe Kayıtlarında Kolaylık

Her bakım başına ödeyeceğiniz bedel sabit olduğundan dolayı tek bir fatura ile maliyet takibiniz kolaylaşır.

 

İhtiyacınız Kadar Yağ Kullanımı

KOMCARE bakımları esnasında değişecek motor, Şanzıman ,Aks, Hidrolik vs…yağların değişim miktarı minimum sarfiyatla hesaplanır.örneğin; 280 litre hidrolik yağ için 2 fıçı(416 lt.)alıp diğer 2000 saate kadar 136 lt. yağın nerede durduğunu, sobada yakılıp yakılmadığını düşünmezsiniz.


KOMCARE bakım teklifleri, 1lt. yağın bile ziyan olmadan kullanılacağı düşünülerek hesaplanır.

 

Makinenizin 2. El Değerini Yükseltin

KOMCARE anlaşmasının 10.000 saat yapan bir firma Marubeni ’ya ortalama sadece 18,000 € öderken, makinesini istediğinde bu meblağın en az %50’sini 2. el değer artışından geri kazanır.

 

KOMCARE Sadece Yağ ve Filtre Değişimi Değildir


KOMCARE bakım anlaşması her 250 saat bakımda sadece yağ ve fitler değişimi değildir. Marubeni yetkili servislerinin eğitimli teknisyenleri ile her bakımda bir çok noktadan makine kontrolleri ve ayarları yapılır. Marubeni servis ve çalışanlarına eğitim konusunda büyük yatırımlar yapmaktadır.


Tüm servis hizmetleriniz bu eğitimli ve tam donanımlı teknisyenler tarafından gerçekleştirilir.


KOMCARE anlaşmalı makinelerin tüm kontrolleri tecrübeli Marubeni servis teknisyenleri tarafından yapıldığı için makinenizin tüm değerleri ilk gün ki düzeyde tutulmasına özen gösterilir. KOMCARE bakımı ile doğru filtre, yağ ve kontroller ile makinenizden maksimum performans sağlanarak, düşük yakıt tüketimi ile kazancınız arttırılır.

 

KOMCARE  Bakımlarda Sadece KOMATSU Orijinal Filtreler Kullanılır!!!

•    Orijinal olmayan, yan sanayi filtreler kesinlikle kullanılmaz.
•    Eğer yan sanayi filtreler kullanılır ise yakıt pompasında enjektörde hidrolik pompada yürüyüş-kule dönüşlerde cerlerde şanzımanda vs…. aksamlarda  kısa süre içinde aşınmalar arızalar görülecektir.
•    Yan sanayi filtre kullanımında makinelerin daha kısa sürede bakım ihtiyaçları doğacak ve maliyetleri artacaktır. Artan bu maliyet orijinal filtrelere harcanan miktarı kat kat geçecektir.

 

Avantajları

•    KOMCARE bakım sertifikalı makinenin ikinci el değeri artar.
•    Bakım parçaları ile birlikte diğer tüm parçalara ekstra ikinci indirimler verilir
•    Orijinal yağ ve filtre kullanımı ile makine yakıt tüketimini azaltarak performans arttırılır
•    Anlaşma esnasındaki bedeller sabit olup bu anlaşma süresince değişmez. Mevcut filtreler ve yağlara zam gelse dahi bu artış rakamları anlaşmaya yansıtılmaz.
•    KOMCARE müşterileri Marubeni KOMATSU yeniliklerini bire bir takip eder.
•    Bakımlarda ve arızalarda KOMCARE müşterilerine öncelik verilir.
•    Makineniz Marubeni güvencesi ile servis bakım garantisi altındadır.

 

Marubeni KOMATSU Bakım Sertifikası

Anlaşma sonunda verilecek KOMCARE sertifikası, makinenizin 2. el değerini artıracak ve makinenizin satışını hızlandıracaktır.

 

İşçilik ve Yedek Parçalarda GOLD Kart ile Kazanın…

KOMCARE anlaşması ile ihtiyacınız olan tüm yedek parça ve işçiliklerde %5yedek parça ve %20işçilik indirimi, GOLD KART aracılığı ile müşterilerimize verilir.