SERVİS  

 

 

 

Firmamız servis konusunda bölgesinde lider ve diğer bölgelerde hatırı sayılır konumdadır.Müşteri talebine mütakıp hiç gecikmeden arıza ön bilgisini alarak buna göre araç, teknisyen ve gerekli yedek parçaları hazırlamaktayız.Bunun devamında arızayı yerinde ve zamanında bitirmeye odaklanarak makina mahaline en kısa sürede ulaşmak en büyk çabamızdır.

 

Servis teknisyenlerimiz konumunda deneyimli,eğitimli ve en önemlisi Marubeni ailesinin ve AKTİF İŞ MAKİNALARININ kimliğiyle müşterilerine hizmet vermektedir. 7 gün 24 saat müşterilerimize hizmet etmekte günün her saati iş yerimizin,teknisyenlerimizin ve şirket ortaklarımızın bile telefonları siz müşterilerimize cevap verecek şekilde açık bulunmakta ve telefonla arızaya müdahale edebilmektedir.

 

En önemli hedeflerimiz siz müşterilerimize en az maliyetle servis sunmak,arızanın uzun süreli giderilmesini sağlamak ve arızaya en kısa sürede müdahale edebilmektir.Yani isminden anlaşılacağı gibi her konuda Aktif olmayı başardık ve önümüzdeki bu uzun süreçte siz müşterilerimize daha iyi imkanlar sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız